Apples cost to produce one iPhone is $5 I’ve heard from people who are close to the company
The fact we pay $1500+ is why they’re as big as they are
Apples cost to produce one iPhone is $5 I’ve heard from people who are close to the company
The fact we pay $1500+ is why they’re as big as they are
Seriously? What about all the rare earth metals needed? 🤷🏾♀️
No replies yet